Hakkımızda
1986 yılında ticari hayatına Nebil Ticaret olarak Erenler - Sakarya adresinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Oto motor yağı, filtre, elektrik malzemeleri, civata, otomotiv kimyasalları, katkı malzemeleri ürün gamı ile Mesut Nebilir tarafından kurulmuştur. 13 yıl işletmenin başında durmuştur. 1999 yılı büyük Marmara depreminde hayatını 
kaybetmiştir.
 
Hakan Nebilir işletmeye başlamıştır. Değişen piyasa ve gelişen şirket yapısı nedeni ile 2006 yılı itibari ile perakende satış bırakılıp toptan satış kararı alınmıştır.  Firma ismi Endüstriyel Otomotiv olarak değiştirilmiştir. Halen otomotiv servisleri ve yetkili tamir bakım atölyelerine yönelik satış nekibi ile ticari faaliyetine devam etmektedir.

2007 yılı itibari ile mevcut toptan satış ekibine ek olarak sigorta sisteminden hasarlı, hasarsız araçların alım, satım, sovtaj bakımının yapılıp servisçilik hizmeti veren servisi bünyesine katmıştır.

Halen En-Ka otomotiv, Aksam Otomotiv, Axa Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Yapı Kredi Sigorta firmalarının satış organizasyonunu yetki belgeli olarak yaparak faaliyetini sürdürmektedir.

Wöllfi, Endüstriyel ve Car-Caretemizlik, bakım ürünlerinin toptan ve uygulama istasyonlarına satışı devam etmektedir. Eko sistem firmasının resmi teslim noktası olup Ö.T.A (Ömrünü Tamamlamış Araç) teslim istasyonu yetki belgesini almıştır. Wöllfi car-care uygulama istasyonunu en kısa sürede Sakarya-Erenler'de ana cadde üzerinde planlanmaktadır. Sakarya Oto Galerici’ler sitesinde yapılacak olan işyerinde en kısa sürede faaliyetini yeni yerinde devam ettirecektir.

Gelişen ve değişen piyasa şartları doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

 

 
 
Pro WEB